Karadenizfm.Forumlari Hoşgeldiniz...!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

17.01.2009

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

kontroLden yırtmak....

2 posters
YazarMesaj
JoKeR
Administrator
Administrator
JoKeR

REP SİSTEMİ
Başarı Puanı:
kontroLden yırtmak.... Left_bar_bleue100/100kontroLden yırtmak.... Empty_bar_bleue  (100/100)
Aktiflik:
kontroLden yırtmak.... Img_left100/100kontroLden yırtmak.... Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:
kontroLden yırtmak.... Img_left100/100kontroLden yırtmak.... Empty_bar_bleue  (100/100)

kontroLden yırtmak.... Empty
MesajKonu: kontroLden yırtmak....   kontroLden yırtmak.... Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 10:52 am

TemeLLe fadime ßır kutLamadan donerLerken yoLda aLkoL kontroLune yakaLanırLar..PoLis temeLe aLkoL metreyı uzatır...
-ßeyfendi ufLeyin...
....TemeL ufLer 450 promıL aLkoL cıkar...TemeL:
-Hayir oLamaz sizin makinaniz ßozuk ßen aLkoL aLmadım..
PoLis tekrar dener.Tekrar 450 promıL oLkoL cıkar temeL yıne ıtıraz eder.İsin icinden cıkamayan poLis teLsizLe komıserine sorar...
-Komserim ßır vatandas makınenın ßozuk oLdgunu ıddaa ediyor ne yapaLım
komser...
-Araßada ßaska kımse varmı ?..dıye sorar
poLis...
-Evet komserim karisi var...
-O zaman onda da deneyın..der komser
poLis fadimeye geLir ufLetir ondada 350 promıL aLkoL cıkar fadıme ıtıraza ßasLar...
-Hayir ßende aLkoL ıcmedım makınenız ßozuk sızın...der
poLis tekrar caresiz komısere sorar
-komiserim kadında da aynısı oLdu 350 promıL aLkoL cıktı ama ıtıtraz edıyor
komiser...
-Araßada ßaskası varmı
-Evet komıserım..1.5 yasında ßır ßeßek var
-ßıde onda deneyın
PoLis hızLa kosar ve ßeßektede dener ve sasırır,,aLkoLmetrede 100 promıL aLkoL oLdugunu gorur ..
TemeL sinsi sinis guLerek:
-ßen demıstım makıne ßozuktur dıye
poLis caresiz makınenın ßozuk oLduguna ınanır ve ßunLarın gıtmesıne ızın verır...ßıraz uzakLasınca temeL fadımeye doner ve...
-uLa kari ßen saga ne dedum usagada ßı dußLe ıcıreLım faydasını goruruz diye.....
http://www.aysesaziye.com
Sirinséy
Administrator
Administrator
Sirinséy

REP SİSTEMİ
Başarı Puanı:
kontroLden yırtmak.... Left_bar_bleue100/100kontroLden yırtmak.... Empty_bar_bleue  (100/100)
Aktiflik:
Güçlülük:

kontroLden yırtmak.... Empty
MesajKonu: Geri: kontroLden yırtmak....   kontroLden yırtmak.... Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 10:54 pm

Hahahaaha KoPtum SüPerdi KeReMcim Çok güseL tsk ediorum payLaşım için Smile

kontroLden yırtmak....
1 sayfadaki 1 sayfası