Karadenizfm.Forumlari Hoşgeldiniz...!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

17.01.2009

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gelin Sizlerde Gökyüzünden Bir Yıldız Seçin Kendinize ...

YazarMesaj
Sirinséy
Administrator
Administrator
Sirinséy

REP SİSTEMİ
Başarı Puanı:
Gelin Sizlerde Gökyüzünden Bir Yıldız Seçin Kendinize ... Left_bar_bleue100/100Gelin Sizlerde Gökyüzünden Bir Yıldız Seçin Kendinize ... Empty_bar_bleue  (100/100)
Aktiflik:
Gelin Sizlerde Gökyüzünden Bir Yıldız Seçin Kendinize ... Img_left100/100Gelin Sizlerde Gökyüzünden Bir Yıldız Seçin Kendinize ... Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:
Gelin Sizlerde Gökyüzünden Bir Yıldız Seçin Kendinize ... Img_left100/100Gelin Sizlerde Gökyüzünden Bir Yıldız Seçin Kendinize ... Empty_bar_bleue  (100/100)

Gelin Sizlerde Gökyüzünden Bir Yıldız Seçin Kendinize ... Empty
MesajKonu: Gelin Sizlerde Gökyüzünden Bir Yıldız Seçin Kendinize ...   Gelin Sizlerde Gökyüzünden Bir Yıldız Seçin Kendinize ... Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 11:42 pm

Bu şehir senide bıraktı mı? (Bir gün tek başına)… Gözlerin bir gece takılı kaldı mı? Bir yıldıza…
Söyle çekinme Hiç özledin mi? Hiç düşündün mü?( Beni ) Gün batımında,
Aradın mı hiç boş sokaklarda ,yalnız kaldırımlarda… Tek beni istedin mi sadece yanı başında!!!

Uzaklardan hiçbir ses yok
Ellerini tutmak istiyorum ama senin buna gücün yok…
Ellerine muhtacım ben…
Gözlerine bakmak için yüreğine erişmek istedim ben,
ışığı göremeden kaçan ürkek kuş misali yüreğinden kaçar oldum ben…

Aşkımı boşa harcayarak,ikinci bir şansı bile iiye degerlendirmeden gittin bir veda etmeden kaçıp gittin…

Bir gece gözlerimde yaşlarla sana uyandığımı hatırlıyorum … o kadar özlemiştimki, seni yanımda arıyordum... Sonra yüzümü su çarpıp kendime geldiğimde anladım…

Seni yanımda aramak yerine içimde aramayı becerseydim seni hiç kaybetmezdim… ama kendini yüreğime bu kadar sevdireceğini nerden bilebilirdim?

Bir bilsen ne kadar çok sevmişim seni sevgili(m)…

Sen hiç yüreği kan ağlayan bir genç kız görmüş müydün?
Yada sessiz sessiz, çaresizce kendi halinde ,ağlayan biri gördün mü?
Bir yıldız seçip kendi kendine konuşan bir yüreğe tanık oldun mu?
Yada uzaklarda dalıp ,gözlerinden yanaklarına yaşlar süzülen bir yürek gördün mü?
Sen hiç aşık oldun mu? Yada yok yok böle sormamalıyım sen aşkı tanıdın mı hiç?
Nerden bileceksinki aşkı sen hiç sevmedin ki ; yüreğim yandı mı? Canım acıdı mı? nerden bileceksin…
Sen beni gözgöre göre harcadın.şimdi yüreğim yanmakta acı cekmekte..

Hayatı ögrendigini sanan bu genç kız şimdi bir kadın olmuş..Hayatın tüm kederleri yüzünde birikmiş.Gülen yüzü solmuş, elinde mendili diger elinde bastonuyla saclarına ak düşmüş. Gülen yüzü artık gülmez olmuş…
Şimdi tüm dunyayla küsmüş bir tek yuregyle barışık olan bu guzel kadın

Her gece gökyuzunden bir yıldız seçer onunla konuşur onunla dost olur. Kimi zaman aglar kimi zaman hayal eder, geçmişe döner gülümser ama en çok ağlar.
Kimsesi yoktur sadece yıldızlarda çare bulmuştur. çünkü yıldızlar hep göklerdedir.

Ve o güzel kadın bir yıldız kaydımı gökyüzünden ,başka bir yıldızın onu
bırakmayacagını ,oda birgün kaydıgında başka bir yıldızın onu hiçbir
zaman yalnız bırakmayacagını bilir.
Yani o güzel kadın hiçbir zaman yalnız kalmaz .
Belki yaşananlar unutulmaz ama hayat devam ediyor yinede

Gelin sizlerde gökyüzünden bir yıldız seçin kendinize…
Belki sevdikleriniz kayar gider birdaha dönmez ama yıldız kaydımı onu tamamlayan başka bir yıldız belirir gökyüzünde …

Gelin Sizlerde Gökyüzünden Bir Yıldız Seçin Kendinize ...
1 sayfadaki 1 sayfası