Karadenizfm.Forumlari Hoşgeldiniz...!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

17.01.2009

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Acım ßitmeden dön...

YazarMesaj
Sirinséy
Administrator
Administrator
Sirinséy

REP SİSTEMİ
Başarı Puanı:
Acım ßitmeden dön... Left_bar_bleue100/100Acım ßitmeden dön... Empty_bar_bleue  (100/100)
Aktiflik:
Acım ßitmeden dön... Img_left100/100Acım ßitmeden dön... Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:
Acım ßitmeden dön... Img_left100/100Acım ßitmeden dön... Empty_bar_bleue  (100/100)

Acım ßitmeden dön... Empty
MesajKonu: Acım ßitmeden dön...   Acım ßitmeden dön... Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 2:21 am

Acım ßitmeden dön... Adszbn4

ben değildim o,sen giderken arkandan bakan ben değildim..
çünkü biz ayrılmıyacatık,kimse gitmeyecekti ve kimse gidenin arkasından bakmıyacaktı..
öyleyse kimdi o?kimdi,sen "hoşçakal" dediğinde inanmayan gözlerle sana bakan?kimdi,adım adım uzaklaşırken ondan hüngür hüngür ağlıyan?kimde "ne olur gitme" diye yalvaran?
sen pek bi çok şeydin benim için..
şimdi o bi çok şeyide alıp götürüyosun kendinle birlikte.senin olmadığın yerde sevgi olucakmı?beni sadece sensiz değil,sevgisizde bırakıyosun..
haksızlık bu..
bunca zaman gözümden bile sakındığım sevgimi böyle hoyratça,kolayca harcamanın bi nedeni olmalı..
bir zamanlar "sensizlik çok zor" dediğin bana,bu kadar büyük bi darbeyi indirmenin bi nedeni olmalı..
birimi çaldı kalbini?

Acım ßitmeden dön... Cadrepleureka9dx5

"kalp çalmak" ne garip bi deyim...
sen izin vermesen kim girebilirki kalbine?benimkide laf işte..
yinede merak ediyorum..başka bi neden bulamıyorum..bağışla..
"beni bu dünyada senden iyi kimse anlıyamaz" diyen,"sevginin varlığına beni sen inandırdın" diyen,"sevgi benim için sadece sen varsan var" diyen sen,beni şimdi böyle hüzünle,acıyla,yokluğunla başbaşa bırakıp gidiyosan,bunun tek nedeninin başka biri olduğunu dşünüyorum,elimde değil..
kıskanç biride değilim oysa..ama şimdi itiraf etmeliyim,kıskançlıktan deliriyorum..
başka birinin,seni benden çok sevebilme ihtimalini ve seninde ona,bana duyduğundan daha güçlü bi sevgiyle bağlanmış olmanı kaldıramıyorum..
bazen yaşamamış olmak bunu yaşamaktan daha cazip geliyo bana..çok isterdim sana "defol git" diyebilmeyi..nasılda rahatlardım..
diyemiyorum işte..çünkü hala deli gibi seviyorum seni..

Acım ßitmeden dön... 758ae33591209bb3

bugüne kadar savunduğum bütün herşeyi,benliğimi yıkıp gidiyosun..
halime bakarmısın,kalman için her istediğini yapmaya hazırım..
ne acı...gururum çoktan yenilgiyi kabul etmiş..
senin gözünde kimbilir ne haldeyimdir şimdi..
kendi değerimi düşürdüğümünde farkındayım..
ama dayanamıyacağım gitmene..sen gittikten sonra yaşayacağım acıları taşıyamıyacağım..
bu acıyı çekmek istemiyorum..ve biliyorumki ben böyle yaptıkça sen daha da uzaklaşıyosun benden..
iyisimi aldırma sen söylediklerime,git haydi..
hangi acı sonsuza dek sürmüş ki,biticek bigün..
acım bittiğinde sende biticeksin..oysa ben seni bitirmek istemiyorum..şimdi gidiyosun ya,dönmek istersen bi gün,çok bekleme olur mu?
acım sürerken dön,acımı yaşarken dön,acım bitmeden dön...

Acım ßitmeden dön...
1 sayfadaki 1 sayfası