Karadenizfm.Forumlari Hoşgeldiniz...!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

17.01.2009

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sevgiliniz Beni Sevdiğini Kanıtla Dedi, Ne yapardınız?

Yanında olmam yeterli olamasamda olmaya çalışmam yeterli
Sevgiliniz Beni Sevdiğini Kanıtla Dedi, Ne yapardınız? Vote_lcap0%Sevgiliniz Beni Sevdiğini Kanıtla Dedi, Ne yapardınız? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Saçmalama derim O anda ona .. bir anda gösterilecek birşey değil ki bu
Sevgiliniz Beni Sevdiğini Kanıtla Dedi, Ne yapardınız? Vote_lcap0%Sevgiliniz Beni Sevdiğini Kanıtla Dedi, Ne yapardınız? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
yanındaysam zaten kanıtlamışım demektir yada seni seviyorum dediysem ...
 0% [ 0 ]
belirtiniz...
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 0

YazarMesaj
Sirinséy
Administrator
Administrator
Sirinséy

REP SİSTEMİ
Başarı Puanı:
Sevgiliniz Beni Sevdiğini Kanıtla Dedi, Ne yapardınız? Left_bar_bleue100/100Sevgiliniz Beni Sevdiğini Kanıtla Dedi, Ne yapardınız? Empty_bar_bleue  (100/100)
Aktiflik:
Sevgiliniz Beni Sevdiğini Kanıtla Dedi, Ne yapardınız? Img_left100/100Sevgiliniz Beni Sevdiğini Kanıtla Dedi, Ne yapardınız? Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:
Sevgiliniz Beni Sevdiğini Kanıtla Dedi, Ne yapardınız? Img_left100/100Sevgiliniz Beni Sevdiğini Kanıtla Dedi, Ne yapardınız? Empty_bar_bleue  (100/100)

Sevgiliniz Beni Sevdiğini Kanıtla Dedi, Ne yapardınız? Empty
MesajKonu: Sevgiliniz Beni Sevdiğini Kanıtla Dedi, Ne yapardınız?   Sevgiliniz Beni Sevdiğini Kanıtla Dedi, Ne yapardınız? Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 1:31 am

1 sayfadaki 1 sayfası